Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Kolejny udany występ zanotowali szachiści ze SP 7 Świdnik. W powiatowym turnieju rozgrywanym w ramach dni matematyki 15 marca br. o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. W. Broniewskiego na podium uplasowało się dwóch zawodników. Na miejscu drugim sklasyfikowany został Krzysztof Maszewski (4B), a na trzecim Paweł Borowiecki (7D). Kolejne miejsca zajęli również uczniowie z świdnickiej siódemki Sebastian Lorens (7B) był czwarty, Bartosz Najda (4A) piąty a Dominik Garbacz (5A) szósty. Miejsce 7 ex aequo zajęli Adam Zborowski (4E) Szymon Podolak (4B), Bartosz Winiarczyk (4B), Karolina Potaczała (4A) i

Alicja Opalińska (5A). Miejsce trzynaste w stawce 23 zawodników przypadło Marysi Kramarz (5A). Na uwagę zasługuje fakt, iż podopieczni Ireneusza Kellera byli najmłodszymi uczestnikami turnieju, rywalizowali z gimnazjalistami i uczniami szkół ponadgimnazjalnych.