Dzień Chłopaka

29 września  w świetlicy klas I i II uczciliśmy Dzień Chłopaka.  Z okazji tego święta panie przygotowały dla chłopców szereg rozmaitych konkursów i zabaw, a dziewczynki dopingowały kolegów oklaskami. Nasi chłopcy musieli wykazać się sprytem w konkurencji  „ Krzesełka”, precyzją w dmuchaniu piłeczką pingpongową do bramki , wytrzymałością i sprawnością w odbijaniu piłeczką. Dzieci bawiąc się pokonywały slalom z piłką oraz uczestniczyły w zabawach integracyjnych „ Plecenie warkoczy’. Młodzi mężczyźni walczyli również  o tytuł „ Gentelmena świetlicy”. Aby szczycić się owym tytułem trzeba było odpowiedzieć na trudne pytania z różnych dziedzin wiedzy oraz wykazać się znajomością zasad sawuar-wiwru. Zwycięzcą okazał się Franio Kozieł z klasy 2M, któremu wręczono medal z napisem „ Chłopak na medal”. Największą nagrodą była świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera, która stworzyli sami uczniowie. [EA]