Mam Talent

 

Dnia 24 września  w świetlicy klas 0-III odbył  się  turniej młodych talentów „Mam talent”. Młodzi uczestnicy prezentowali na scenie swoje różnorodne talenty: muzyczne, taneczne, kulinarne, wokalne, sportowe. Zuzia i Weronika  popisywały się grą na instrumentach muzycznych, na wiolonczeli i keyboardzie. Publiczność  kibicująca uczestnikom miała okazję podziwiać  różne style tańca: od baletu, w wykonaniu Basi, do hip- hopa, który żywiołowo zatańczyła Maja i tańców dyskotekowych w wykonaniu Michała, Pawła i Kacpra. Dzieci  mogły także wysłuchać  piosenek popularnych artystów  takich jak Sylwia Grzeszczak, w której postać wcieliły się: Karinka, Iza, Ala, Kalinka, Gabrysia, Kasia. Piosenkę Elzy zaśpiewały Gabrysia i Kalinka, a piosenkę Alwaro Solera zaśpiewała Sara .

Kuba i Filip zaprezentowali swoje talenty kulinarne, wykonując  na oczach widzów  smaczne potrawy: sałatkę owocową oraz  zabawnego stworka z warzyw. Dzieci mogły degustować  przygotowaną sałatkę, która  bardzo wszystkim smakowała.

Natalka pokazała wszystkim, jak  sprawnie posługuje się rakietą tenisową, odbijając celnie wszystkie piłki, czym wzbudziła podziw wśród widowni.

Publiczność  świetnie  się bawiła  podczas całej imprezy, dopingowała wszystkich uczestników do większego zaangażowania.

W konkursie „Mam talent” jury konkursowe przyznało nagrody i wyróżnienia.

Nagrody otrzymali:

Zuzanna Wójcik, Martyna Mazuryk, Jakub Rutkowski, Filip Tryniecki, Maja Arasymowicz, Paweł Czajka.

Wyróżnienia otrzymali:

Karina Góźdź, Gabriela i Kalina Sobiesiak, Michał Szyszło, Sara Piekarska.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy udanych prezentacji  podczas konkursu „Mam talent”. Mamy nadzieję, że podczas kolejnego konkursu poznamy jeszcze więcej ukrytych talentów u wychowanków świetlicy. [MK]