Zestawienie wyników sportowych uczniów


Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku


w roku szkolnym 2010/2011

1.SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyny dziewcząt/;

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

IV miejsce – mistrzostwa województwa drużyna dziewcząt


2.SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyna chłopców/;

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

VII miejsce – mistrzostwa województwa


3.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE;  (Adamów)

Klasyfikacja łączna dziewczęta – XIV miejsce,

chłopcy – VII miejsce w województwie.

Najlepszy wynik indywidualnie:

Maciej Hołub –  I miejsce w województwie.


4.PŁYWANIE; /sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym /

II miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /

II miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców/

II miejsce – zawody rejonowe / drużyna dziewcząt/

III miejsce – zawody rejonowe / drużyna chłopców /

XI miejsce – zawody wojewódzkie / drużyna dziewcząt /

Najlepszy wynik indywidualnie: Sebastian Pranagal – XIV miejsce w województwie.


5. BADMINTON DRUŻYNOWY;

I miejsce – zawody powiatowe / drużyny dziewcząt i chłopców/

IV miejsce - zawody rejonowe /drużyny dziewcząt i chłopców/


6.TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE;

Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych.


7.SZACHY DRUŻYNOWE;

III miejsce – zawody powiatowe


8.VIII ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI ;

Czołowe lokaty uczniów i uczennic:

I miejscaKasia Jachowicz, Adam Sobieszek.

II miejsca Jakub Hołub, Gabriela Szponar, Krzysztof Hołub.

III miejscaKlaudia Mączka.


9. TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWO;

Czołowe lokaty zespołów w zawodach powiatowych.


10.MINI PIŁKA KOSZYKOWA;

III miejsce – zawody powiatowe /drużyna dziewcząt/

III miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/


11.MINI PIŁKA RĘCZNA;

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt/

II miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

IV miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/


12.MINI PIŁKA SIATKOWA;

I miejsca – zawody powiatowe drużyny „3” i „4”  dziewcząt

I miejsca – zawody powiatowe drużyna „3” chłopców

II miejsce – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców

I miejsca – zawody rejonowe drużyny „3” i „4”  dziewcząt

I miejsca – zawody rejonowe drużyny „3” chłopców

II miejsce – zawody rejonowe drużyna „4” chłopców

I miejsce – drużyna „3” dziewcząt (mistrzostwo województwa).

II miejsce – drużyna „4” dziewcząt (mistrzostwa województwa).

IV miejsce – drużyna „3” chłopców(mistrzostwa województwa).


13.MINI PIŁKA NOZNA;

III miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców /

I miejsce – zawody rejonowe /drużyna chłopców/

V miejsce – drużyna chłopców (mistrzostwa województwa).


14.V MEMORIAŁ ANDRZEJA GRUBBY W TENISIE STOŁOWYM;

XII miejsce finał wojewódzki (Kacper Grabczak, Maciej Samborski, Adam Sobieszek)


15.TURNIEJ O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

dla chłopców rocznika 1997-98.

dla chłopców rocznika 1999-00.

udział w finale wojewódzkim drużyn chłopców rocznika 1997-98 i rocznika 1999-00.

16.CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY;

I miejsce – zawody powiatowe / zespół dziewcząt /

I miejsce – zawody powiatowe / zespół chłopców /

Z przyczyn proceduralnych zespoły nie wzięły udziału w zawodach wojewódzkich.


17. SZTAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW FINAŁ OGÓLNOPOLSKI

„VENA SPORT” FESTIVAL 2011;

I miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI

(Maciej Hołub, Michał Ścibior, Marcin Niećko, Mateusz Mirczuk)

 

 


Wszystkie wyżej wymienione sukcesy przyczyniły się do



osiągnięcia I miejsca



w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół


w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe) za rok szkolny
2010/2011.

 


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU


PRACUJĄCYW ROKU SZKOLNYM 2010/2011:


1.Piotr Bogusz – dyrektor szkoły


2.Renata Łapa


3.Edyta (Rybczyńska) Baranowska


4.Anna Kowalska


5.Waldemar Wasil


6.Dariusz Kuźma


7.Ireneusz Keller