Zestawienie wyników sportowych uczniów


Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku


w roku szkolnym 2009/2010

 

 

1.SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyna dziewcząt/;

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

VII miejsce – mistrzostwa województwa

Skład drużyny : Magdalena Sekuła, Klaudia Wójcik, Aleksandra Olejnik, Julia Pinkos, Weronika Wójcik, Jolanta Jędrych, Julia Karaś, Dominika Sokołowska, Agnieszka Grabowska, Klaudia Wójcik.


2.SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyna chłopców/;

II miejsce – zawody powiatowe

II miejsce – zawody rejonowe

X miejsce – mistrzostwa województwa

Skład drużyny : Jan Dąbrowski, Michał Ścibior, Bartosz Walczak, Brandan Augustin, Mateusz Kot, Dominik Szponar,
Maciej Samborski, Krystian Klaczyński, Maciej Hołub.


3.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE; / I runda (Lubartów)/

Klasyfikacja łączna dziewczęta – XXVI miejsce,

chłopcy – XVI miejsce w województwie.

Najlepszy wynik indywidualnie: Maciej Hołub II miejsce w województwie.


4.PŁYWANIE; /sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym /

II miejsce – zawody powiatowe /drużyna dziewcząt/

II miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

III miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/

III miejsce – zawody rejonowe /
drużyna chłopców /


5. BADMINTON DRUŻYNOWY;

II miejsce – zawody powiatowe / drużyny dziewcząt i chłopców/

IV miejsce - zawody rejonowe /drużyny dziewcząt i chłopców/


6.TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE;

Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych: Natalia Miszczuk.


7.SZACHY DRUŻYNOWE;

II miejsce – zawody powiatowe


8.VII ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI ;

Czołowe lokaty uczniów i uczennic:

I miejsca - Nowicka Daria, Szydło Jan, Julka Pinkos, Wójcik Klaudia, Hołub Maciej.

II miejsca - Agata Ziółek.

III miejsca - Adam Sobieszek,  Patrycja Saran.


9. TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWO;

Czołowe lokaty zespołów w zawodach powiatowych. i udział w zawodach rejonowych


10.MINI PIŁKA KOSZYKOWA;

I miejsce – zawody powiatowe /drużyna dziewcząt/

II miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

I miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/

V miejsce w zawodach wojewódzkich / drużyna dziewcząt/

Skład drużyny: Katarzyna Jaworska, Paulina Opiela, Katarzyna Orzeł, Jolanta Jędrych, Patrycja Szymanowska, Emilia Iwaniuk, Paulina Myszka, Aleksandra Olejnik, Klaudia Wójcik, Agnieszka Grabowska.


11.MINI PIŁKA RĘCZNA;

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt/

II miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

III miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/

IV miejsce – zawody rejonowe /drużyna chłopców/


12.MINI PIŁKA SIATKOWA;

I miejsca – zawody powiatowe drużyny „2” i „4” dziewcząt

I miejsca – zawody powiatowe drużyna „2” chłopców

III miejsce – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców

I miejsca – zawody rejonowe drużyny „2” i „4”  dziewcząt

III miejsce – zawody rejonowe drużyna „2” chłopców

V miejsce – drużyna „2” dziewcząt (mistrzostwo województwa).

III miejsce – drużyna „4” dziewcząt (mistrzostwa województwa).


13.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE;/II runda ( Adamów )/

Udział uczniów i uczennic w zawodach biegowych.


14.MINI PIŁKA NOZNA;

II miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /

V miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców /


15.WOJEWÓDZKI PIŁKARSKI TURNIEJ POD NAZWĄ

„Z PODWÓRKA NA STADION” O PUCHAR TYMBARKU

dla chłopców z rocznika2000 i młodszych

III miejsce w finale wojewódzkim – drużyna powiatu Świdnik

Skład drużyny: Adam Sobieszek, Wojciech Wołoczko, Jakub Gontarz ( reprezentanci SP 7 Świdnik ).


17.TURNIEJ O PUCHAR ORANGE CUP 2009 im. MARKA WIELGUSA

dla chłopców rocznika 1999 i młodszych

II miejsce w finale wojewódzkim drużyna chłopców rocznika 1999

Skład drużyny: Krzysztof Jaśkiewicz, Adam Sobieszek, Wojciech Wołoczko ( reprezentanci SP 7 Świdnik ).


19.CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY;

I miejsce – zawody powiatowe / zespół dziewcząt /

I miejsce – zawody powiatowe / zespół chłopców /

I miejsce – zawody rejonowe / zespół dziewcząt /

I miejsce – zawody rejonowe / zespół chłopców /

I miejsce – zawody wojewódzkie / zespół dziewcząt /

XII miejsce – zawody wojewódzkie / zespół chłopców /

XXIV miejsce – finał krajowy

Skład drużyny dziewcząt: Klaudia Wójcik, Klaudia Wójcik, Magdalena Sekuła, Agnieszka Grabowska, Karaś Julia, Aleksandra Olejnik, Jolanta Jędrych.


Wszystkie wyżej wymienione sukcesy przyczyniły się do



osiągnięcia II miejsca



w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół


w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe) za rok szkolny
2009/2010.

 


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU


PRACUJĄCYW ROKU SZKOLNYM 2009/2010:


1.Piotr Bogusz – dyrektor szkoły


2.Renata Łapa


3.Edyta (Rybczyńska) Baranowska


4.Anna Kowalska


5.Waldemar Wasil


6.Dariusz Kuźma


7.Ireneusz Keller