Zestawienie wyników sportowych uczniów


Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku


w roku szkolnym 2008/2009

 

1.SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyna dziewcząt /;

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

IX miejsce – mistrzostwa województwa

Skład drużyny :


Sylwia Marzewska, Jolanta Jędrych, Iga Stącel, Małgorzata Mojska, Wiktoria Borowska, Joanna Bożym, Aleksandra Olejnik, Sylwia Olejnik,
Katarzyna Lorenz, Adrianna Świerz.


2.SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyna chłopców/;

I miejsce – zawody powiatowe

V miejsce – zawody rejonowe


3.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE; / I runda (Lubartów)/

Klasyfikacja łączna:

dziewczęta – XXVIII miejsce,

chłopcy – XIV miejsce w województwie.

Najlepszy wynik

indywidualnie: Maciej Hołub X – miejsce w województwie.


4.PŁYWANIE; /sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym /

II miejsce – zawody powiatowe /drużyna dziewcząt /

III miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

II miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/

IX miejsce – zawody wojewódzkie / drużyna dziewcząt /

Skład sztafety dziewcząt:

Małgorzata Drabko, Paulina Myszka, Katarzyna Orzeł, Dominika Kowalczyk, Alicja Wawszczak, Paulina Opiela,
Marta Rabczyńska, Iga Stącel.


5. BADMINTON DRUŻYNOWY;

I miejsce – zawody powiatowe / drużyny dziewcząt i chłopców/

IV miejsce - zawody rejonowe /drużyny dziewcząt i chłopców/


6.TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE;

Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych i w zawodach rejonowych.

Udział w finale mistrzostw województwa: Natalia Miszczuk.


7.SZACHY DRUŻYNOWE;

IV miejsce – zawody powiatowe


8.V ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI ;

Czołowe lokaty uczniów i uczennic:

I miejsce - Katarzyna  Łochowicz, Julia Karaś, Łukasz Kuczyński, Małgorzata Mojska

II miejsce - Gabriela  Szponar, Adam Sobieszek, Milena Wójcik, Maciej Hołub

III miejsce - Zuzanna Kalinowska, Dominik Szponar, Sylwia Olejnik


9.TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWO;

Czołowe lokaty zespołów w zawodach powiatowych i udział w zawodach rejonowych


10.MINI PIŁKA KOSZYKOWA;

I miejsce – zawody powiatowe /drużyna dziewcząt/

III miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

I miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/

V miejsce w zawodach wojewódzkich / drużyna dziewcząt/


11.MINI PIŁKA RĘCZNA;

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt/

I miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

IV miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/

IV miejsce – zawody rejonowe /drużyna chłopców/


12.MINI PIŁKA SIATKOWA;

I miejsca – zawody powiatowe drużyny „2” i „4” dziewcząt

III miejsca – zawody powiatowe drużyna „2” chłopców

I miejsce – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców

I miejsca – zawody rejonowe drużyny „2” i „4”  dziewcząt

I miejsce – zawody rejonowe drużyna „4” chłopców

II miejsce – drużyna „2” dziewcząt (mistrzostwa województwa).

I miejsce – drużyna „4”  dziewcząt (mistrzostwa województwa).

II miejsce – drużyna „4” chłopców (mistrzostwa województwa).


13.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE; /II runda (Woskrzenice)/

Udział uczniów i uczennic w zawodach biegowych.


14.MINI PIŁKA NOZNA;

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /

IV miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/

IV miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców /


15.MŁODZIEŻOWY TURNIEJ PILKARSKI „COCA – COLA CUP 2009”;

III miejsce – I runda eliminacyjna (drużyna chłopców rocznik ‘96)


16.WOJEWÓDZKI PIŁKARSKI TURNIEJ POD NAZWĄ „Z PODWÓRKA NA STADION”

O PUCHAR TYMBARKU dla chłopców z rocznika1999 i młodszych

IV miejsce – drużyna powiatu Świdnik (trzon reprezentacji chłopcy ze SP 7 )


17.TURNIEJ O PUCHARORANGE CUP 2009 im. MARKA WIELGUSA

dla chłopców rocznika 1998 i młodszych /runda eliminacyjna/.

V miejsce w finale wojewódzkim drużyna chłopców rocznika 1998.


18.IX ULICZNY BIEG POWIATU ŚWIDNICKIEGO; / Podzamcze 2009 /

Czołowe lokaty uczniów: Dominik Szponar, Janusz Jędrych, Marcin Niećko.


19.CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY;

I miejsce – zawody powiatowe / zespół dziewcząt /

II miejsce – zawody powiatowe / zespół chłopców /

I miejsce – zawody rejonowe / zespół dziewcząt /

III miejsce – zawody rejonowe / zespół chłopców /

I miejsce – zawody wojewódzkie / zespół dziewcząt /

Skład drużyny dziewcząt:

Małgorzata Mojska, Iga Stącel, Joanna Bożym, Sylwia Olejnik, Sylwia Marzewska, Klaudia Wójcik.

 


Wszystkie wyżej wymienione sukcesy przyczyniły się do



osiągnięcia III miejsca



w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół


w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe) za rok szkolny
2008/2009.

 


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU


PRACUJĄCYW ROKU SZKOLNYM 2008/2009:


1.Piotr Bogusz – dyrektor szkoły


2.Renata Łapa


3.Edyta (Rybczyńska) Baranowska


4.Anna Kowalska


5.Waldemar Wasil


6.Dariusz Kuźma


7.Ireneusz Keller