Zestawienie wyników sportowych uczniów


Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku


w roku szkolnym 2012/2013

 

1.SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyny dziewcząt/;

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

IV miejsce – mistrzostwa województwa


2.SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyna chłopców/;

II miejsce – zawody powiatowe

II miejsce – zawody rejonowe

VI miejsce – mistrzostwa województwa


3.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE;  (Adamów)

Klasyfikacja łączna dziewczęta – XVI miejsce,

chłopcy – X miejsce w województwie.

Najlepszy wynik indywidualnie: Dawid Piekarski –  II miejsce w województwie

4.TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE;

Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych i awans do zawodów wojewódzkich:

Tola Sadło                 17 – 20 miejsce w województwie

Hubert Chwedoruk   9 – 12 miejsce w województwie

5.PŁYWANIE; /sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym /

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców/

I miejsce – zawody rejonowe / drużyna dziewcząt/

I miejsce – zawody rejonowe / drużyna chłopców /

III miejsce – mistrzostwa województwa / drużyna dziewcząt /

IV miejsce – mistrzostwa województwa / drużyna chłopców/

II miejsce – indywidualnie Krzysztof Hołub 50 m styl dowolny


6. BADMINTON DRUŻYNOWY;

I miejsce – zawody powiatowe / drużyny dziewcząt i chłopców/

VII miejsce - zawody rejonowe /drużyna dziewcząt /

V miejsce – zawody rejonowe / drużyna chłopców/


8.SZACHY DRUŻYNOWE;

II miejsce – zawody powiatowe


9.X ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI ;

Czołowe lokaty uczniów i uczennic:

I miejsca – Filip Hostman, Daria Nowicka,

II miejsca – Martyna Szponar, Michał Witczak, Jan Szydło, Julia Pinkos, Krzysztof Hołub

III miejsca – Klaudia Mączka, Adam Sobieszek


10. TENIS STOŁOWY DRUZYNOWO;

Czołowe lokaty zespołów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych we wszystkich kategoriach wiekowych, awans do

zawodów wojewódzkich drużyny chłopców klas 4 i młodszych.

IX miejsce – zawody  wojewódzkie (Hubert Chwedoruk  i Filip Olejnik )

11.MINI KOSZYKÓWKA;

II miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

I miejsce – zawody powiatowe /drużyna dziewcząt/

I miejsce – zawody rejonowe / drużyna dziewcząt /

V miejsce – zawody wojewódzkie / drużyna dziewcząt /


12.MINI PIŁKA RĘCZNA;

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt/

II miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

II miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/


13.MINI PIŁKA SIATKOWA;

I miejsca – zawody powiatowe drużyny „3” i „4”  dziewcząt

I miejsca – zawody powiatowe drużyna „3” chłopców

III miejsca – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców

III miejsca – zawody rejonowe drużyna „4”  dziewcząt

I miejsce – zawody rejonowe drużyna „3” dziewcząt

I miejsce – zawody rejonowe drużyna „3” chłopców

I miejsce – drużyna „3” dziewcząt (mistrzostwo województwa)

II miejsce – drużyna „3” chłopców (vice mistrzostwo województwa)


14.MINI PIŁKA NOZNA;

IV miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /

II miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców /


15.CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY;

I miejsce – zawody powiatowe / zespół dziewcząt /

I miejsce – zawody powiatowe / zespół chłopców /

I miejsce – zawody rejonowe / drużyna dziewcząt /

I miejsce – zawody rejonowe /drużyna chłopców/

IV miejsce – mistrzostwa województwa / zespół dziewcząt /

V miejsce – mistrzostwa województwa / zespół chłopców /

16.XIII PIŁKARSKI TURNIEJ POD NAZWĄ „Z PODWÓRKA NA STADION”

O PUCHAR  TYMBARKU dla chłopców z rocznika 2003 i młodszych

I miejsce w finale powiatowym, udział w zawodach wojewódzkich.

17.XVIII PIŁKARSKI TURNIEJ im. MARKA WIELGUSA

dla chłopców rocznika 2002  i młodszych

I miejsce w finale powiatowym, udział w zawodach wojewódzkich.

18.SZTAFETY LEKKOATLETYCZNE ZAWODY WOJEWÓDZKIE

III miejsce – 4 x 100 m. chłopców

II miejsce SZTAFETA SZWEDZKA chłopców

I miejsce SZTAFETA SZWEDZKA dziewcząt

19.  SZTAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT FINAŁ OGÓLNOPOLSKI

„VENA SPORT” FESTIVAL ŁÓDŹ 2013;

IV miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI skład sztafety;

Adrian Szymanek, Adam Sobieszek, Wojciech Błaziak, Krzysztof Hołub

V miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI skład sztafety;

Zuzanna Kalinowska, Martyna Wosiek, Klaudia Mączka, Daria Nowicka




Wszystkie wyżej wymienione sukcesy przyczyniły się

do osiągnięcia I  miejsca

w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół

w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe)

za rok szkolny 2012/2013.


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU

PRACUJĄCY

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013:

1.Piotr Bogusz – dyrektor szkoły

2.Renata Łapa

3.Edyta Baranowska

4.Anna Kowalska

5.Waldemar Wasil

6.Dariusz Kuźma

7.Ireneusz Keller