Zestawienie wyników sportowych uczniów


Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku


w roku szkolnym 2011/2012

 

1.SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyny dziewcząt/;

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

IV miejsce – mistrzostwa województwa


2.SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyna chłopców/;

I miejsce – zawody powiatowe

V miejsce – zawody rejonowe


3.TURNIEJ O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

dla chłopców rocznika 2000 -01.

I miejsce – eliminacje powiatowe

III miejsce – eliminacje rejonowe.


4.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE;  (Adamów)

Klasyfikacja łączna dziewczęta – V-VI miejsce,

chłopcy – XI miejsce w województwie.

Najlepsze wyniki indywidualnie: Julia Pinkos  –  III miejsce w województwie

Klaudia Mączka – IV miejsce w województwie


5.PŁYWANIE; /sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym /

II miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /

II miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców/

II miejsce – zawody rejonowe / drużyna dziewcząt/

II miejsce – zawody rejonowe / drużyna chłopców /

Z powodu wyjazdu na wycieczkę do Warszawy klasy pływackiej reprezentacja

szkoły nie wzięła udziału w zawodach wojewódzkich.


6. BADMINTON DRUŻYNOWY;

I miejsce – zawody powiatowe / drużyny dziewcząt i chłopców/

III miejsce - zawody rejonowe /drużyny dziewcząt /

IV miejsce – zawody rejonowe / drużyna chłopców/


7.TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE;

Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych we wszystkich kategoriach wiekowych.


8.SZACHY DRUŻYNOWE;

II miejsce – zawody powiatowe


9.IX ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI ;

Czołowe lokaty uczniów i uczennic:

I miejsca – Filip Hostman, Daria Nowicka,

II miejscaMartyna Szponar, Michał Witczak, Jan Szydło, Julia Pinkos, Krzysztof Hołub

III miejsca – Klaudia Mączka, Adam Sobieszek


10. TENIS STOŁOWY DRUZYNOWO;

Czołowe lokaty zespołów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych we wszystkich kategoriach wiekowych.


11.MINI PIŁKA KOSZYKOWA;

II miejsce – zawody powiatowe /drużyna dziewcząt/

I miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

V miejsce – zawody rejonowe / drużyna chłopców/


12.MINI PIŁKA RĘCZNA;

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt/

II miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

IV miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/


13.MINI PIŁKA SIATKOWA;

I miejsca – zawody powiatowe drużyny „3” i „4”  dziewcząt

V miejsca – zawody powiatowe drużyna „3” chłopców

II miejsce – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców

I miejsca – zawody rejonowe drużyna „4”  dziewcząt

II miejsce – zawody rejonowe drużyna „3” dziewcząt

I miejsce – drużyna „4” dziewcząt (mistrzostwo województwa)

I miejsce w Mistrzostwach Polski w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii „Czwórek”


14.MINI PIŁKA NOZNA;

III miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /

III miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców /


15.CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY;

I miejsce – zawody powiatowe / zespół dziewcząt /

II miejsce – zawody powiatowe / zespół chłopców /

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców /

VI miejsce – zawody rejonowe /drużyna chłopców/

VII miejsce – mistrzostwa województwa / zespół dziewcząt /


16.XII PIŁKARSKI TURNIEJ POD NAZWĄ „Z PODWÓRKA NA STADION”

O PUCHAR  TYMBARKU dla chłopców z rocznika2002 i młodszych

I miejsce w finale powiatowym, udział w zawodach wojewódzkich.


17.PIŁKARSKI TURNIEJ im. MARKA WIELGUSA  dla chłopców rocznika 2001 i młodszych

II miejsce w finale powiatowym drużyna chłopców rocznika 2001


Wszystkie wyżej wymienione sukcesy przyczyniły się do



osiągnięcia VI miejsca



w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół


w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe) za rok szkolny
2011/2012.

 


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU


PRACUJĄCYW ROKU SZKOLNYM 2011/2012:


1.Piotr Bogusz – dyrektor szkoły


2.Renata Łapa


3.Edyta (Rybczyńska) Baranowska


4.Anna Kowalska


5.Waldemar Wasil


6.Dariusz Kuźma


7.Ireneusz Keller