Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

Zgodnie z wytycznymi MEN od 25 maja 2020r. na terenie szkoły prowadzone są konsultacje dla uczniów klas VIII, a od 1 czerwca - także dla klas IV-VII (według załączonego harmonogramu). Uczestnicy konsultacji są zobowiązani do przestrzegania zasad ustalonych dla SP7. Załączony harmonogram konsultacji dla klas VIII dotyczy przedmiotów egzaminacyjnych.

 

W przypadku pozostałych przedmiotów, możliwe jest ustalenie terminu konsultacji z nauczycielem z zachowaniem określonego w zasadach wyprzedzenia, co jest niezbędne ze względu na konieczność zachowania bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego.

W dniach 15-19 czerwca 2020r. konsultacje nie będą realizowane.