KLASA SPORTOWA ROCZNIK

2002

(siatkarska)

Dariusz Kuźma (trener grupy chłopców): Krystian Góźdź,  Hubert Chwedoruk, Adrian Łata, Krystian Trąbka, Dawid Piekarski, Dawid Szostak, Bartłomiej Wiśniewski, Karol Wójcik, Szymon Wojciechowski, Jan Guz, Jakub Pierzchała, Dawid Kociubowski, Kacper Fefliński, Jakub Wilk

Renata Łapa (trener grupy dziewcząt): Bielak Zuzanna, Fidecka Weronika, Furmaniak Maja, Gumieniak Emila, Król Adrianna, Mańka Amelia, Perlińska Wiktoria, Piątek Paulina, Sadło Antola, Saran Karolina, Szczepańska Wiktoria, Typińska Izabela, Wesołowska Magdalena, Wilkowska Zuzanna, Wójtowicz Nikola, Ząbek Karina, Zielińska Patrycja

Marzena Kasprzak (wychowawca klasy)

Sukcesy sportowe:

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Bielak Zuzanna

Fidecka Weronika

Furmaniak Maja

Gumieniak Emila

Król Adrianna

Mańka Amelia

Perlińska Wiktoria

Piątek Paulina

Sadło Antola

Saran Karolina

Szczepańska Wiktoria

Typińska Izabela

Wesołowska Magdalena

Wilkowska Zuzanna

Wójtowicz Nikola