Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

Jesteś fajnym kumplem i lubisz pomagać innym? Ta akcja jest dla Ciebie! Wolontariusze SP7 w Świdniku, włączcie się w akcję. Znacie się w szkole nawzajem, korzystacie z różnych komunikatorów, czatów i telefonów. Popytajcie tu i tam, komu trzeba pomóc. Może ktoś nie rozumie matmy, albo krucho z angielskim... Pomóżcie online! Uruchomcie Skype, Messengera, WhatsApp itp. Poświadczeniem będzie dla nas informacja na dzienniku od rodzica dziecka, któremu pomagacie.

Wiecie już, że czeka Was teraz dużo samodzielnej pracy i nie każdy sobie z tym poradzi. My Wam służymy pomocą, ale pomagajcie też sobie nawzajem, wspierajcie się!

Wierzymy, że akcja „zaskoczy” i już góry dziękujemy za Wasze wielkie serce, kochani!!! 

Jeśli macie pomysły na inne akcje online, piszcie do nas na dzienniku elektronicznym.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariusza SP7

Anna Chyćko

Katarzyna Kondracka