Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

Pomysł na Walentynki? … odwiedziny w Miejskiej Bibliotece! Z zaproszenia pani Kasi skorzystało kilka klas młodszych. Dzieci zobaczyły, że jest naprawdę bardzo dużo książek o tematyce uczuć, wartości i … wielu innych ciekawych sprawach! Warto wstąpić do biblioteki, zgłębić się w poszukiwania na półkach bibliotecznych, później … wystarczy już tylko wypożyczyć wybraną książkę i zagłębić się w jej treści.

Przy okazji wyjścia dzieci obejrzały wystawę „Avia Pany” z cyklu "Mojemu miastu na urodziny. Ludzie z pasją." Wystawa jest krótką historią świdnickiego klubu sportowego "Avia". Zgromadzone zdjęcia oraz koszulki sportowców, piłki z autografami, odznaki, medale, proporczyki, a także publikacje dotyczące klubu pochodzą ze zbiorów kolekcjonerskich Waldemara Brzozowskiego i Wiesława Brzozowskiego.