Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie. Pod koniec października zostały wykonane plakaty informujące o zbliżającej się zbiórce. Można było znaleźć na nich dokładne informacje na temat tego, czego potrzebują zwierzęta ze schroniska, gdzie należy przynosić rzeczy oraz kiedy akcja będzie przeprowadzona.

Zarówno uczniowie klas młodszych jak i ich starsi koledzy i koleżanki z klas 4-8 spisali się na medal – zebraliśmy ogromne ilości karmy dla psów. Szkoła otrzymała  podziękowanie od schroniska, ale największą radość sprawiła nam możliwość pomocy potrzebującym zwierzątkom.

Wszystkim uczniom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok!