Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

 Tak naprawdę cały grudzień jest czasem, kiedy „czuje się” zbliżające się Święta. W klasach młodszych wykonano wiele działań, które pomogły w odpowiedni sposób przeżyć okres oczekiwania na te piękne Święta Bożego Narodzenia.

We wszystkich klasach odbyły się rozmowy na temat zwyczajów i tradycji świątecznych. W wielu zorganizowano klasowe Wigilie. W większości klas odbyły się warsztaty dekorowania pierniczków. Śpiewano kolędy, dzielono się opłatkiem, składano sobie życzenia. Wykonywano prace plastyczne o tematyce świątecznej. W ostatnim dniu nauki odbył się koncert kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu najmłodszych z naszej szkoły. Wszyscy z pewnością odczuli zbliżający się magiczny czas.