Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Wersja kontrastowa

Światowy Dzień Ziemi plakat

22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi, z tej okazji uczniowie klas młodszych wykonali piękne plakaty przypominające nam - mieszkańcom Planety Ziemi, abyśmy pamiętali o jej niezaśmiecaniu, dbali o jej piękno i cieszyli się jej darami!! Uczniom klasy 2c nie przeszkodziła przerwa od szkoły, by złożyć życzenia swojej Planecie!!!

Kwarantanna

Zosia z 3a pozdrawia z domu! Podobno nuda jej nie doskwiera!

W dniu 5.03.2020 r. klasy 2a, 2c i 3b miały przyjemność obejrzeć nowość czyli film pt. „Zew krwi”. Warto! Polecamy! Kameralny seans, fabuła pełna wartości i mądrości, zachwycające krajobrazy Alaski, piękna muzyka, Harrison Ford, życie tułacze psów pociągowych, czyli Bucka - „psa o wielkim sercu”. Ekscytująca opowieść Jacka Londona o podążaniu do źródła, do początku, do rodziny.

Występ w SDK

Dnia 7 marca klasa 1 a wystąpiła w koncercie “Muzyczna bombonierka” z okazji Dnia Kobiet organizowanym przez Spółdzielczy Dom Kultury. Dzieci zatańczyły do utworu Upton Funk. Układ taneczny przygotował pan Krystian Błazikowski.