Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Bez awansu ale w dobrych nastrojach wrócili w dniu 17 listopada 2016r. ze Spiczyna nasi uczniowie, którzy brali udział w rejonowych indywidualnych zawodach w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Z 14 osobowej kadry naszej szkoły bardzo blisko wejścia do finałowej czwórki był Filip Olejnik z klasy 6 A, który po zaciętych meczach ostatecznie uplasował się na 5 miejscu. Wśród dziewcząt najlepszy wynik uzyskała Wiktoria Nierojewska z klasy 4 D plasując się na 7 miejscu.

Reprezentacja chłopców:
Filip Olejnik, Bartłomiej Skorek, Olaf Wojciechowski, Dawid Marek, Mateusz Łagoźny, Bartosz Wołowiec.

Reprezentacja dziewcząt:
Wiktoria Gołębiowska, Martyna Grela, Milena Konarska, Elżbieta Bochniak, Wiktoria Nierojewska, Martyna Bielak, Gabriela Kołodziejczyk, Magdalena Kaczyńska.