Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Kolejny udany występ w zawodach sportowych odnotowali nasi uczniowie. Tym razem na odbywającym się w dniu 9 listopada 2016r.w Ludwinie etapie rejonowym w badmintona drużyna chłopców była bliska zdobycia kolejnego medalu dla naszej szkoły. Niestety w meczu o trzecie miejsce uległa zespołowi ze Szkoły Podstawowej z Chełma. To co nie udało się chłopcom, udało się dziewczętom. W meczu o brąz nasze uczennice wygrały ze Szkołą Podstawową z Ostrówka i mogły się cieszyć z kolejnego medalu dla naszej szkoły. Niestety tylko dwa pierwsze miejsca awansowały do zawodów wojewódzkich.

Skład drużyny chłopców:
Mateusz Pyda, Daniel Banaszek, Oskar Chodorowski.

Skład drużyny dziewcząt:
Karolina Bronisz, Zuzanna Osek.

Gratulujemy udanego występu :)