Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W bardzo dobrych nastrojach wrócili nasi tenisiści stołowi z odbywających się w dniu 7 listopada 2016r. w Bystrzejowicach powiatowych indywidualnych zawodów w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: klas 5/6 oraz klas 4.

Wśród chłopców w najstarszej grupie trzy pierwsze miejsca zajęli nasi uczniowie: Filip Olejnik (1), Bartłomiej Skorek (2) oraz Olaf Wojciechowski (3) uzyskując tym samym awans do zawodów rejonowych. W klasach młodszych złoto powędrowało do Bartosza Wołowca z klasy 4d a srebro przypadło Mateuszowi Łagoźnemu z klasy 4a. Oni również reprezentować będą naszą szkołę na zawodach rejonowym. W kategorii dziewcząt klas 5/6 drugie miejsce zajęła Wiktoria Gołębiowska i razem z Martyną Grelą (4 miejsce) przeszły do następnego etapu. Z młodszej grupy trzy uczennice naszej szkoły uzyskały prawo startu w kolejnym etapie i są to: Martyna Bielak (2 miejsce), Wiktoria Nierojewska (3 miejsce) oraz Gabriela Kołodziejczyk (4 miejsce).

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne udane występy.