Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Świdniku

Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Wersja kontrastowa

Mamy dla Was specjalną niespodziankę. Głosu zwierzątkom udzieliła pani Monika Stachorzecka, z którą wspaniale nam się pracowało przy nagrywaniu kolejnej bajki dla Was. Zbliżają się wakacje, ale zachęcamy do znalezienia czasu i wysłuchania bajki Marii Molickiej pt. "Wilczek i jego przyjaciel króliczek"

Bajka do wysłuchania: Wilczek i jego przyjaciel króliczek

W przedostatni dzień roku szkolnego biblioteka przeniosła się przed szkołę. Nasi uczniowie bardzo chętnie wypożyczali książki na wakacje. Przy okazji było dużo śmiechu, życzeń udanych wakacji oraz wspaniałych kolorowych baniek. My wiemy, że w te wakacje nudzić się nie będziecie, a książka jest dobra na wszystko. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić dziś tak wspaniały dzień.
Dziękujemy naszym zaangażowanym uczniom za pomoc w przygotowaniu akcji!

Jesteś specjalistą od nowych technologii? Lubisz planować, programować i wdrażać swoje projekty w życie? Chciałbyś zostać Mistrzem Internetu? Poszukujemy chętnych do nowego projektu #SuperKoderzy w nowym roku szkolnym, który będzie polegał na nauce tworzenia i stworzeniu strony internetowej.

- przygotuj plakat/zdjęcie/grafikę/mema przedstawiającą Ciebie jako uczestnika zespołu #SuperKoderów  i przyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*Jeżeli przy wykonaniu grafiki wykorzystasz swój wizerunek niezbędne jest przesłanie nam zgody na przetworzenie wizerunku dla organizatora: zgoda na udostępnienie wizerunku.

Twoja praca będzie stanowiła element graficzny do zgłoszenia całego zespołu, odpowiadający na wezwanie:  pokaż swój SuperKoderski zespół, dlaczego chcesz zostać #SuperKoderem”?

#SuperKoderzy to wielka lekcja o tym, że nowe technologie, to nie tylko rozrywka i gry, ale możliwość zdobywania kompetencji, które będą bardzo przydatne w przyszłości. Program rozwija kreatywność, umiejętność logicznego myślenia i pracy w zespole.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 4 maja.

Więcej informacji o projekcie na stronie organizatora

Zbliża się koniec roku szkolnego, a z nim czas rozliczenia się z podręczników.
Prosimy o oddawanie podręczników przez uczniów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Podręczniki prosimy przynieść bez okładek i w komplecie.

Harmonogram oddawania podręczników

Usiądź i wsłuchaj się w słowa. Przygotowałyśmy dla Ciebie bajkę prosto z biblioteki szkolnej oraz pomocnicze karty do uzupełniania. Maria Molicka. Bajki terapeutyczne. Lisek Łakomczuszek.
Przypominamy, że zamówienia książkowe realizujemy przez pocztę  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bajka do wysłuchania: Lisek ŁakomczuszekLisek Łakomczuszek karta 01, karta 02, karta 03, karta 04, karta 05