Aktualności

SIÓDEMKA NAJLEPSZA


W SZTAFECIE

W dniu 02.10.2014 na pierwszych w tym roku szkolnych zawodach sportowych, które odbyły się na obiektach Szkoły Podstawowej nr 7 bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły. W rywalizacji sztafet zarówno drużyna dziewcząt (10x800 metrów) jak i chłopców (10x1000) zajęła pierwsze miejsce i uzyskała awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 12 października w Cycowie.

Skład drużyny dziewcząt: Zuzanna Bielak, Wiktoria Szczepanowska, Karina Ząbek, Weronika Fidecka, Karolina Saran, Izabela Typińska, Zuzanna Wilkowska, Magdalena Wesołowska Adrianna Król, Patrycja Zielińska.

OPIEKUN (Renata Łapa, Anna Zarańska)

Skład drużyny chłopców: Karol Wójcik, Szymon Wojciechowski, Piekarski Dawid, Michał Wasil, Adam Ludjan, Olaf Wojciechowski, Hubert Chwedoruk, Filip Hostman, Wojciech Nóżka, Michał Tarasiuk.

OPIEKUN (Dariusz Kuźma)

POWIATOWE IGRZYSKA W DRUŻYNOWYM


TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW


Bystrzejowice 14.01.2014 r.

 


 

I miejsca wszystkich drużyn w składach:


Julia Grodzka, Julia Nierojewska, Karina Kołodziejczyk - kat. dziewczęta młodsze

Zuzanna Ślęp, Anna Jaśkiewicz – kat. dziewczęta starsze

Filip Olejnik, Olaf Wojciechowski, Dawid Marek, Krzysztof Sidor – kat. chłopcy młodsi

Hubert Hwedoruk, Szymon Wojciechowski – kat. chłopcy starsi.

POWIATOWE PODSUMOWANIE

SPORTOWEGO ROKU


Na początku września w Zespole Szkół nr 2 w Świdniku odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2012/2013. W kategorii "IGRZYSKA" nasza szkoła okazała się bezkonkurencyjna w powiecie zdobywając 1192 pkt.


Klasyfikacja końcowa Szkół Podstawowych:

 

1 miejsce SP 7 Świdnik 1192 pkt.

2 miejsce SP 5 Świdnik 738 pkt.

3 miejsce SP 3 Świdnik 673 pkt.

4 miejsce SP Bystrzejowice 521 pkt.

5 miejsce SP Rybczewice 426 pkt.

6 miejsce SP 4 Świdnik 250 pkt.

7 miejsce SP Trawniki 219 pkt.

8 miejsce SP Piaski 203 pkt.

REJONOWE IGRZYSKA DRUŻYNOWEGO TURNIEJU


BADMINTONA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW


Chełm 14.11.2013 r.



III miejsca drużyn dziewcząt i chłopców w składach:

Antola Sadło i Daria Nowicka, Jakub Pranagal i Konrad Gołębiowski

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ


W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM


Świdnik 17.10.2013 r.



I miejsce kat. dziewczęta młodsze - Julia Grodzka,

IV miejsce kat. chłopcy starsi – Hubert Chwedoruk,

II miejsce kat. dziewczęta starsze – Zuzanna Ślęp,

I miejsce kat. dziewczęta starsze – Anna Jaśkiewicz,

I miejsce kat. chłopcy młodsi – Filip Olejnik,

IV miejsce kat. dziewczęta starsze Antola Sadło.