V Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego w Badmintonie


23.11.2016 r. już po raz kolejny w Bystrzejowicach zorganizowane zostały Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego w Badmintonie. Na tych zawodach nie mogło zabraknąć uczniów Naszej Szkoły!
W kategorii chłopców rocznik 2004 i młodsi brązowy medal wywalczył Franek Janczarek zdobywając tym tytuł II V-ce Mistrza Powiatu Świdnickiego w Badmintonie 2016! Tuż za podium - na 4. miejscu rywalizację sportową zakończył Alan Miłkowski.

W kategorii roczników 2004 i młodszych dziewcząt 4. miejsce zajęła Natalia Skiba 7. Miejsce w turnieju wywalczyła Oliwia Liszka. Niestety na trudne przeciwniczki w swoim rozstawieniu trafiła Gabrysia Gumieniak, której nie udało się zakwalifikować do rozgrywek najlepszej ósemki zawodów. Warto podkreślić, że Nasi zawodnicy rywalizowali z szóstoklasistami z całego Powiatu Świdnickiego.

3. miejsce w kategorii seniorów zajął Pan Arkadiusz Pszeniczka – który jest nauczycielem WF w Naszej Szkole.

Gratulujemy wysokich wyników wszystkim uczniom!

Dziękujemy organizatorom turnieju za świetną zabawę.