Klasa o profilu dwujęzycznym

sp7 klasa dwujezyczna 1Uwaga! Zapraszamy uczniów klas VI naszej szkoły do nowo-powstającej klasy VII o profilu dwujęzycznym (od roku szkolnego 2017/2018)

Jeśli osiągasz bardzo dobre wynik w nauce, chcesz swobodnie porozumiewać się w języku angielskim , interesują Cię inne kultury i tradycje, lubisz spotykać się z ludźmi, podróżować, czytać literaturę piękną i fachową z różnych dziedzin, a Twoją mocną stroną jest działanie w zespole, systematyczność i kreatywność, ta klasa jest właśnie dla Ciebie!

Szkoła zapewnia zwiększony wymiar godzin języka angielskiego (5 godzin tygodniowo), rozszerzony program nauczania, oraz elementy języka angielskiego na innych przedmiotach (fizyce, geografii i wiedzy o społeczeństwie). Dodatkowo uczniowie klasy dwujęzycznej biorą udział w projektach międzynarodowych, wymianie młodzieży, obozach językowych oraz współorganizują imprezy kulturalno- oświatowe dla społeczności szkolnej.

Więcej informacji o klasie dwujęzycznej, korzyściach związanych nauką w takiej klasie, oraz warunkach przyjęcia do klasy VII dwujęzycznej znajdziesz tutaj http://bit.ly/2nE67d0
Rekrutacja rozpoczyna się 12 kwietnia 2017 roku. Deklaracje przystąpienia do klasy dwujęzycznej (do wypełnienia przez rodzica/ opiekuna prawnego) wraz z regulaminem naboru oraz wymaganiami do testu kwalifikacyjnego będą od tego dnia do pobrania w Sekretariacie szkoły. Termin złożenia wypełnionej deklaracji w Sekretariacie szkoły upływa 28 kwietnia 2017.

W miarę dostępności miejsc, będą przyjmowani również uczniowie klas VI innych szkół podstawowych, którzy przystąpili do postępowania rekrutacyjnego.
Wersja elektroniczna broszury dla rodzica znajduje się tutaj http://bit.ly/2oIvwE8

Zapraszamy do kontaktu.